Najlepsze iPhone 2020: Który telefon Apple wybrać?

Nawet jeśli najlepsze telefony z systemem Android oferują lepszą wydajność i funkcje, iPhone firmy Apple nadal wyznacza standardy dla rynku smartfonów. To jest kontynuowane z trio telefonów, które Apple wydał w 2019 roku, ale również stanowi nowe wyzwanie w tym roku, jeśli jesteś na rynku jednego z Apple smartphone'ów: Jaki są najlepsze smartfony Apple iPhone, jaki można dostać?

W oparciu o nasze testy, iPhone 11 Pro Max pozostaje najlepszym telefonem iPhone, dzięki dużemu ekranowi i długiej żywotności baterii. Ale jest to również najdroższy iPhone dostępny w cenie początkowej 1.099 dolarów.

Dla użytkowników o bardziej napiętym budżecie, bardziej atrakcyjnie wycenione 699 dolarów iPhone 11 będzie telefon, aby uzyskać - ma ten sam procesor znaleźć w droższych modeli iPhone 11 Pro Apple i jego aparaty mogą obsługiwać te same funkcje fotograficzne, nawet z zaledwie dwóch obiektywów do iPhone 11 Pro trzech. Istnieje kilka kompromisów z iPhone 11, ale dla większości użytkowników, 300 dolarów oszczędności będzie warto.

Apple's $999 iPhone 11 Pro jest dobrym wyborem dla ludzi, którzy lubią kompaktowe telefony, a łowcy okazji docenią, że iPhone XR, iPhone 8 i iPhone 8 pozostają, w znacznie obniżonych cenach.

iPhone 11 Pro Max

Najlepszy iPhone, jaki można kupić

Apple mówi, że jego modele iPhone Pro są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy polegają na swoim smartfonie, aby wykonać pracę, choć nie powstrzyma Cię to przed zakupem iPhone'a 11 Pro Max, jeśli chcesz mieć najlepszy dostępny smartfon. Jesteśmy pod szczególnym wrażeniem wyświetlacza Super Retina XDR iPhone 11 Pro Max, który wyróżnia się na tle innych telefonów z dużym ekranem. Nawet z tak dużym 6,5-calowym ekranem i potężnym procesorem A13 Bionic wewnątrz 11 Pro Max, ten model ma najdłużej działającą baterię, jaką Apple kiedykolwiek włożyło do iPhone'a. iPhone 11 Pro Max wytrzymał ponad 11,5 godziny podczas naszego testu baterii, co plasuje go wśród najdłużej działających telefonów, które testowaliśmy.

Nowe aparaty fotograficzne wyróżniają również iPhone'a 11 Max Pro, z 12-megapikselowym teleobiektywem łączącym kamery szerokokątne 12-MP i ultraszerokokątne, które Apple dołącza do iPhone'a 11. Dodatkowe aparaty są doceniane, zwłaszcza gdy iPhone pokazuje podgląd tego, co rejestruje obiektyw szerokokątny podczas fotografowania głównego obiektywu. Prawdziwa poprawa wynika jednak z udoskonaleń oprogramowania, takich jak nowy tryb nocny, który pomaga iPhone'owi 11 Max wykonywać zdjęcia przy słabym oświetleniu, odpowiadające temu, co można uzyskać z najlepszych telefonów z aparatami. 

Chcielibyśmy, aby iPhone 11 Pro Max był wyposażony w wystarczającą ilość pamięci masowej, aby sprostać temu Pro monikerowi - model podstawowy 64 GB jest zbyt skromny. Ale inne funkcje, takie jak dołączona szybka ładowarka i trwała konstrukcja sprawiają, że iPhone 11 Pro Max wybór, jeśli pieniądze nie są przedmiotem.

iPhone 11

Przystępny cenowo okręt flagowy z nielicznymi kompromisami

iPhone 11 zastępuje iPhone XR jako iPhone dla każdego, a także obniża cenę wywoławczą w ramach umowy. Podczas gdy iPhone XR zadebiutował na 749 dolarów w 2018 roku, cena wywoławcza iPhone'a 11 spadła do 699 dolarów - pełny 300 dolarów mniej niż to, co Apple's Pro iPhone'ów serii obecnie kosztują.

Jeszcze lepiej, kompromisy, jakie robisz za tę niższą cenę są minimalne. iPhone 11 ma ten sam procesor A13 Bionic, który znajduje się w iPhone 11 Pro, a jego wydajność jest na równi z droższymi telefonami Apple (i nadal znacznie wyprzedza topowe telefony z systemem Android). Rezygnujesz z teleobiektywu, ponieważ iPhone 11 jest wyposażony w 12-MP szerokokątne i ultraszerokokątne aparaty fotograficzne, ale może korzystać z tych samych efektów, co iPhone 11 Pro, w tym zdjęć portretowych, ultraszerokokątnych selfies i trybu nocnego, aby uzyskać lepsze zdjęcia w słabym oświetleniu. Możesz również oczekiwać ponad 11 godzin pracy na baterii od iPhone'a 11, nawet jeśli będziesz musiał wyskoczyć na własną ładowarkę, aby skorzystać z szybkiego wsparcia ładowania telefonu.

iPhone XR

iPhone dla łowców okazji

iPhone XR jest dowodem na to, że nie trzeba płacić górnego dolara, aby uzyskać wspaniały flagowy telefon od Apple, a teraz, gdy cena spadła do 599 dolarów, to jeszcze lepiej kupić. XR ma panel LCD, a nie ekran OLED, który można znaleźć w droższych iPhone'ach, i trzeba będzie zadowolić się tylko jedną tylną kamerą, podczas gdy iPhone 11 o podobnej wielkości ma dwa obiektywy. Ale dla wielu użytkowników nie będą to znaczące wyrzeczenia, zwłaszcza w świetle tego, co otrzymasz w zamian.

Chociaż nowsze modele iPhone'a 11 mają szybszy procesor, A12 Bionic zasilający iPhone'a XR nadal przewyższa wiele najlepszych smartfonów z systemem Android. iPhone XR charakteryzuje się również doskonałą żywotnością baterii - na równi z naszymi wynikami testów iPhone'a 11 i tylko 15 minutami w porównaniu z iPhone'em 11 Pro Max'em, który uzyskał 11-godzinny, 40-minutowy wynik. A jeśli cenisz sobie wzornictwo, docenisz tęczę kolorów, którą oferuje iPhone XR. iPhone XR nie jest bardzo kompaktowy, ale zapewnia doskonałą równowagę między ceną a wydajnością, nawet jeśli iPhone 11 oferuje więcej funkcji.

iPhone 11 Pro

Wspaniałe potrójne kamery w kompaktowej obudowie

Między iPhone 11 w niskiej cenie i iPhone 11 Pro Max gigantyczny ekran i równie duża żywotność baterii, może być kuszące, aby pominąć iPhone 11 Pro. Ale jeśli cenisz sobie telefony, które wygodnie mieszczą się w dłoni, to 5,8-calowe urządzenie jest dla Ciebie idealnym iPhone'em. Ekran ten jest tym samym panelem Super Retina XDR, który można znaleźć w 11 Pro Max, więc otrzymasz poważnie jasny wyświetlacz z szeroką obsługą kolorów. W iPhone'ie 11 Pro Max możesz korzystać z tych samych ustawień trzech kamer.

W rzeczywistości, oprócz czasu pracy na baterii - który może być o wiele lepszy w iPhone'ie 11 Pro - otrzymujesz wiele tych samych funkcji, które można znaleźć w 11 Pro Max, takich jak dołączona szybka ładowarka, szybszy modem i zdolność do przetrwania w zanurzeniu do 4 metrów wody. Wszystko to w bardziej kompaktowym telefonie, który dla fanów mniejszych urządzeń będzie najlepszą cechą wszystkich.

iPhone 8

Dobra wartość - i najlepszy iPhone dla dzieci

Najbardziej zniewalającą rzeczą w iPhone 8 jest jego niska cena: za 449 dolarów, jest to najtańszy iPhone można dostać bez konieczności zwracania się do odnowionego modelu. Ale to nie po to, żeby sprzedać ten starszy telefon. Jego procesor A11 Bionic może nie być tak potężny jak nowsze chipy Apple, ale nadal jest w stanie obsłużyć większość aplikacji. Fani mniejszych telefonów mogą docenić 4,7-calowy ekran LCD w iPhone 8, zwłaszcza, że rozmiary telefonów Apple są coraz większe. (Należy pamiętać, że nowa wersja iPhone'a SE, która podobno pojawi się w tym roku, może również przyjąć ten kompaktowy rozmiar).

Ale wciąż wracamy do tej ceny 449 dolarów, która jest tanią bramą do ekosystemu iOS, a jego wiele aplikacji, zwłaszcza od czasu iPhone 8 może uruchomić iOS 13, najnowsza wersja mobilnego systemu operacyjnego Apple. To jest słuchawka, aby uzyskać, gdy jesteś gotowy, aby zaufać nastolatka ze smartfonem i tanim telefonem Android po prostu nie zrobi, zwłaszcza, że iPhone 8 w IP67 oznacza, że powinien wytrzymać wszelkie krople do mniej niż 3 stopy wody.

iPhone 8 Plus

Świetna cena za duży ekran i podwójne kamery

Podobnie jak iPhone 8, iPhone 8 Plus zadebiutował jesienią 2017 roku, i to jest najlepszy zakład, jeśli obecna linia telefonów Apple z naciętym wyświetlaczem nie ustawić swoje serce wyścigu. Nie dostaniesz najnowszego i najlepszego procesora w 8 Plus, ale procesor A11 Fusion nadal ma trochę wydajności. Stracisz też na takich funkcjach jak odblokowywanie Face ID i Animoji, które są możliwe tylko z przednią kamerą TrueDepth w nowszych telefonach Apple.

Ale iPhone 8 Plus oferuje dwie tylne kamery zdolne do uzyskiwania doskonałych efektów portretowych. Model ten obsługuje również efekty świetlne, które firma Apple wprowadziła do swoich iPhone'ów 2017. Najlepsze ze wszystkich, wybierając iPhone 8 Plus daje sposób na pokonanie wysokich kosztów iPhone'ów, z telefonu dostępne w obniżonej cenie 549 dolarów.

O serwisie

Korzystając z naszych porad, dowiesz się czym jest szyfrowanie danych oraz poznasz tajniki szyfrowania. Doradzamy, jak skutecznie chronić firmowe dane oraz co zrobić w przypadku utraty ważnych informacji.

Zadbaj o swoją prywatność.

PARTNERZY PORTALU 

 

Kontakt

kontakt@webproductions.pl

Galeria