Oryginalny prezent dla miłośnika podróży i survivalu

Coraz więcej osób pasjonuje się grami terenowymi, wypadami w nieznane i prawdziwym survivalem. Gdy poszukujemy pomysłu na prezent dla miłośników tego typu aktywności, mamy ułatwione zadanie. W sklepach znajdziemy całą gamę świetnych gadżetów, sprzętów i akcesoriów dla fanów survivalu i podróży.

Kupowanie prezentów to czynność, która bywa łatwa, o ile mamy pomysł, ale najczęściej jest żmudnym zajęciem, które może spędzać sen z powiek. Jeśli tylko znamy zainteresowania i marzenia osoby, dla której kupujemy prezent, wybór będzie nieco łatwiejszy. Miłośnicy survivalu i podróży w nieznane z całą pewnością docenią fakt, że zadaliśmy sobie trud, by wybrać dla nich coś, co będzie zgodne z ich zainteresowaniami i sposobem na życie. Gdy nie chcemy wybierać  konkretnego przedmiotu, możemy sięgnąć po kartę podarunkową do odpowiedniego sklepu stacjonarnego lub online, w którym fan survivalu samodzielnie wybierze sobie upominek. Mimo wszystko, warto spróbować kupić coś konkretnego – to zawsze robi dobre wrażenie.

Kilka pomysłów na prezent dla miłośników survivalu i podróży

Zanim przejdziemy do podpowiedzi na temat tego, co warto kupić, zastanówmy się nad tym, czego nie warto kupować. Zdecydowanie niezbyt dobrym wyborem jest zakup elementarnego wyposażenia survivalowego (chyba, że kupujemy prezent dla kogoś, kto dopiero planuje zacząć swoją przygodę z tym tematem). Istnieje zbyt duże ryzyko, że zakupiony przedmiot zdubluje wyposażenie, które już jest w posiadaniu obdarowywanej osoby. Tym, co warto wziąć pod uwagę są:

  • Krótkofalówki – dawniej było to marzenie każdego dzieciaka, ale dziś, w dobie smartfonów, mało kto sięga po te dziwnie wyglądające urządzenia. Mimo to jest to świetny pomysł na prezent dla fanów survivalu. Krótkofalówki działają w pełni niezależnie od sieci komórkowych, zapewnią więc możliwość porozumiewania się z drugą osobą na obszarze, gdzie telefonia komórkowa nie sięga, a wbrew pozorom wciąż są takie miejsca i to dosyć liczne. https://www.morele.net/telefony/telefony-smartfony-krotkofalowki/krotkofalowki-158/ Istnieje spora szansa, że obdarowywana osoba nie posiada krótkofalówek, bo nie jest to pierwszy element wyposażenia survivalowego, po który się sięga na początku swojej przygody z tym tematem.
  • Porządny nóż składany – nawet jeśli obdarowywana osoba posiada już scyzoryk lub nóż sprężynowy, to markowe, solidnie wykonane ostrze przyda się bez wątpienia – noże czasami giną podczas wypraw lub w domowych pieleszach więc dodatkowy egzemplarz na zapas to, po prostu, konieczność.
  • Dron – choć brzmi to dziwnie, to dron może przydać się nie tyle miłośnikom survivalu, co dalekich podróży i wypraw w nieznane. Dron, który wyposażymy w kamerę może nagrać obraz z odległego szczytu, znad przepaści i z wielu trudnodostępnych miejsc. To gadżet, który nie należy do najtańszych, ale za to zapewnia szeroką funkcjonalność i ogromne możliwości użytkowe. Dron przyda się zarówno na wyjazdach, jak i do hobbystycznego użytku w różnorodnych okolicznościach. Z jego pomocą można nagrywać filmy z lotu ptaka i docierać okiem kamery tam, gdzie samodzielnie nie udałoby nam się dostać. https://www.morele.net/fotografia-i-kamery/modele-zdalnie-sterowane/drony-769/
  • Funkcjonalna odzież survivalowa – choć powinna znajdować się na wyposażeniu każdego, kto para się survivalem, to przecież warto mieć więcej niż jedną koszulkę funkcyjną i zapasowe spodnie do wędrówek. Ubrania sportowe, bielizna i obuwie zużywają się, niszczą i wymagają wymiany w miarę zużycia, dlatego elementy odzieży i akcesoriów to zawsze dobry pomysł na prezent.

Kupowanie prezentów dla miłośników survivalu jest wyzwaniem, ale jest też łatwiejsze niż wybieranie upominku dla osoby bez sprecyzowanych zainteresowań. Jeśli tylko mamy pewność, że jest to pasja tej konkretnej osoby, dla której kupujemy prezent, to warto iść w tym kierunku i wybrać upominek tematycznie dobrany – z całą pewnością zostanie doceniony i bardzo dobrze zapamiętany. W razie wątpliwości, zawsze można poradzić się jeszcze wspólnych znajomych, a w ostateczności można przecież kupić kartę podarunkową do sklepu z odpowiednimi urządzeniami i akcesoriami.

O serwisie

Korzystając z naszych porad, dowiesz się czym jest szyfrowanie danych oraz poznasz tajniki szyfrowania. Doradzamy, jak skutecznie chronić firmowe dane oraz co zrobić w przypadku utraty ważnych informacji.

Zadbaj o swoją prywatność.

PARTNERZY PORTALU 

 

Kontakt

kontakt@webproductions.pl

Galeria